Hayvan Tırnak Doktor

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Sürüm 20.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici GameiMax
Hem eğlenceli hem de heyecanlı olan bu çocuk oyununa siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

 Çocukların oynamaktan zevk alacağı bu mükemmel oyunun içinde pek çok hayvan bulunmaktadır. Yaralı hayvanları tedavi eden bu oyun çocukların pek çok gelişim alanını desteklemeye de hazır. Çocukların ilgiyle oynayacakları bu oyunda birbirinden farklı pek çok özellik bulunmaktadır. Çocukların hayvanlarla iletişimini artıran bu oyun onların başta sosyal yönü olmak üzere pek çok alanda da yardımcı olacaktır. Çocukların bilgileri en kolay öğrendikleri yer oyun alanıdır. Çocuklar oyun yolu ile öğrendikleri bilgileri unutmazlar. Bu durumu yetişkinler olumlu olarak kullanabilir ve çocukların oyun oynarken öğrenmesini de sağlayabilir. Bu oyunun amacı da tam olarak budur.

 Pek çok özelliğe birden sahip olan bu yepyeni özellikleri olan oyunda hasta hayvanların bakımı üstlenilecektir. Bu oyunda hasta tırnaklara sahip hayvanlar tedavi edilecektir. Çocuklara çok büyük örnek olan bu oyun onların gelişimi için de çok yararlı olacak. Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve animasyonlara sahip olan bu oyun her yönden çocukların ilgi ve dikkatini çekmeyi başaracaktır.

 Bu mükemmel özellikleri olan harika oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu eğitici oyun ile çocukların zamanı çok daha eğlenceli ve çok daha verimli geçecek. Siz de hemen indirin ve deneyin. 

Hayvan Tırnak Doktor indir